תפריט

אודות

לאחר שנים רבות של צבירת נסיון והצלחה מרובה בתחום איסוף המידע, במפלג הסמים של משטרת ישראל ובתור שכיר במשרד חקירות, הקים רונן מנשה בשנת 1995 את קבוצת IIS (קבוצת שירותי מידע לישראל), אשר התחילה ממשרד בו ביצע רונן חקירות בעצמו.

עם השנים התווספו למשרד עובדים נוספים משלל תחומי וגווני עולם החקירות, ובזכות אמינות המידע הבלתי מתפשרת והמקצועיות בביצוע כל עבודה, הפכה הקבוצה לשם דבר בתחום החקירות במדינה ובעולם.

כיום מועסקים בקבוצה כ-45 עובדים, חלקם הגדול יוצאי מערכת הבטחון, המעניקים שירות לקשת רחבה של לקוחות מחוד החנית של המגזר העסקי ועד האזרח מן השורה.

למרות העובדה שהמשרד ביצע חקירות רבות עבור לקוחות פרטיים, עדיין הייתה הרגשה כי האזרח הממוצע לא מודע לעובדה כי זוהי זכותו החוקית לבצע איסוף מידע על אזרח אחר (דו"ח החקירה קביל לשימוש בבית משפט), ואזרחים רבים עדיין נרתעים מהתהליך.

וכך, בשנת 2014, הושק אתר חקירנט, אשר מטרתו היא להפוך את החקירה למוצר מדף הזמין לכל אחד, באמצעות החוקר-חכם מערכת פשוטה להפעלה המאפשרת הזמנת כל סוג של חקירה במהירות ויעילות, ובעלות נמוכה משמעותית.

חקירנט הוא אתר החקירות הראשון מסוגו בישראל, מדובר בפריצת דרך ההופכת את החקירה הפרטית לשירות זמין, תו"כ שמירה קפדנית על אמינות, דיסקרטיות ומקצועיות ברמות הגבוהות ביותר.

סוף סוף, פשוט לגלות את האמת.

 

 

about pic

© חקירנט | כל הזכויות שמורות | החברה נוסדה ב-1995 | 20 שנות ניסיון והצלחות בתחום

nafca - branding & web

 © חקירנט | כל הזכויות שמורות

nafca - branding & web