תפריט

איתור אנשים

איתור אנשים הוא מונח גג, הכולל בתוכו מגוון רחב מאוד של פעולות איתור עבור פרטי מידע אישיים. איתור אנשים יכול להתבצע באמצעות פרטי מידע לא ייחודיים כדוגמת שם או מקום עבודה, לצורך השגת מידע אישי ייחודי כדוגמת מספר זהות, כתובת או כתובת דוא"ל, והוא יכול להתבצע גם בצורה הפוכה, קרי שימוש בנתונים ייחודיים להשגת נתונים לא ייחודיים על אותו אדם. הסיבות לביצוע תהליך האיתור יכולות להיות גם הן מגוונות מאוד, להיות מבוססות על סכסוך אישי, משפחתי, משפטי או כלכלי או על ניסיון תמים לאתר למשל, אדם קרוב שאבדו עקבותיו.

איתור אנשים באופן עצמאי – אפשרי אך לרוב לא מספק

התהליך של איתור אנשים יכול להתבצע כיום באמצעות פלטפורמות מידע שלא עמדו לרשותנו בעבר. כך למשל, ישנה כיום אפשרות לאתר כמעט כל אדם ששמו מצוי בידינו, באמצעות רשתות חברתיות ומידע חופשי באינטרנט. יחד עם זאת, במקרים רבים טכניקות אלה הן אינן מדויקות, יכולות להוביל לתוצאות שווא, עשויות לדרוש מאמץ ושעות עבודה מרובות, ובמקרים רבים גם לייצר כמות מידע חלקית בלבד. שיטות אחרות כמו פנייה למאגרי מידע רשמיים, יכולות להיות אפקטיביות יותר, אך חשוב לוודא שהתהליך מבוצע בצורה חוקית וברישיון.

חובת החוקיות והסמכות לבצע את פעולות האיתור

חוקיות הפעולה של איתור אנשים מבוססת על העובדה כי זכותו של אדם לפרטיות, וישנם אנשים שפשוט לא מעוניינים להיות ברי איתור. בהתאם לכך, כל תהליך של איתור אנשים חייב להתבצע באמצעות גורם מורשה שהוסמך לכך על ידי המדינה, והגורם הזה הוא חוקר פרטי. בדיוק כפי שבסיטואציות פליליות, סמכות האיתור מוענקת לרשויות החקירה ואכיפת החוק, בסיטואציות אזרחיות, סמכות זו מוענקת לחוקרים פרטיים הפועלים ברישיון.

איתור אנשים לכל מטרה ומכל מניע לגיטימי

במסגרת שירות איתור אנשים של חקירנט, תוכלו לאתר אנשים קרובים שאבדו עקבותיהם, אנשים שאתם מצויים עימם בסכסוך ויש לכם פרטים משיקים אודותיהם (מקום עבודה, כתובת, דוא"ל, תאריך לידה, קרובי משפחה וכן הלאה), או כל אדם אחר שאתם מחפשים ממניעים לגיטימיים. שירות איתור אנשים מבוסס על תהליכי הצלבת מידע, המיועדים להבטיח כי האדם שיאותר הוא אכן האדם שאתם מחפשים. את השירות תוכלו להזמין כשירות בודד או במסגרת חקירה רחבה יותר בנושאים כלכליים, אישיים או משפטיים מגוונים.

 

איתור אנשים 

© חקירנט | כל הזכויות שמורות | החברה נוסדה ב-1995 | 20 שנות ניסיון והצלחות בתחום

nafca - branding & web

 © חקירנט | כל הזכויות שמורות

nafca - branding & web