תפריט

איתור חשבון בנק לפי תעודת זהות

הן חשבון בנק והן תעודת זהות, הם פרטי מידע פרטיים, שזכותו של בעליהם לשמור עליהם חסויים מהציבור הרחב בכל תנאי סביר. הכלל הוא שפעולות איתור חשבון בנק לפי תעודת זהות למשל, יכולות להתבצע על ידי חוקרים פרטיים האוחזים ברישיון המתאים מן המדינה, וכי הסיבה לפעולת האיתור היא סבירה והגיונית, ואינה מיועדת לביצוע עבירה על החוק או להשחתת שמו של אדם בציבור. בהתאם לכך, אם אתם זקוקים למספר חשבון הבנק של אדם על פי מספר הזהות שלו, תוכלו בהחלט לעשות זאת באמצעות חוקר פרטי, ובפרט שלא תשתמשו במידע שיימסר לכם לצורך ביצוע עבירה על החוק.

פתרון סכסוכים כלכליים ותהליכים פרטיים תמימים

הצורך במספר חשבון בנק יכול להתעורר בשלל סיטואציות, בין שמעורב בהן סכסוך כלכלי או אישי כלשהו, ובין שמדובר בחיפוש תמים של מידע לצורך הסדרת תהליך כלכלי כלשהו. כך למשל, במסגרת סכסוך משפטי, אתם עשויים להידרש למספר חשבון הבנק של האדם איתו אתם מסוכסכים על מנת להיות מסוגלים לבחון טענות שונות שהוא מעלה על מצבו הפיננסי או על פעולות שערך או לא ערך בחשבונו. לחילופין, אתם עשויים להידרש למידע זה על מנת לאתר כספים של קרוב משפחה שנפטר, במטרה לתבוע כיורשיו של אותו אדם, את בעלותכם על אותם כספים.

איתור חשבון בנק לפי תעודת זהות - חוקיות תהליך האיתור היא קריטית

בכל מקרה, גם אם יש לכם רעיונות לגבי דרכים שונות לבצע איתור חשבון בנק לפי תעודת זהות באופן עצמאי, כדאי שתדעו כי ישנה חשיבות להשגת המידע בצורה חוקית וברישיון. כל מידע שתשיגו בצורה בלתי חוקית וללא רישיון הוא מידע שעל בסיסו ניתן יהיה לבטל הליכים שלמים בבית משפט, וכן ניתן יהיה להתעלם ממנו לחלוטין בכל הליך משפטי. הגדרת החוקיות של אופן השגת המידע יכולה להשתנות ממקרה למקרה, אך בכל מקרה בו עליכם לערב גורם שלישי בלתי מורשה לצורך השגת המידע, כנראה שהפעולה היא אינה חוקית ואינה קבילה.

שירותי איתור מידע וחקירות כלכליות

משרד חקירות חקירנט הוא משרד מורשה עם צוות חוקרים מקצועיים, המתורגלים במשימות איתור מידע, ובכלל זה גם איתור חשבון בנק לפי תעודת זהות, חיפוש אנשים לפי תעודת זהות, איתור נכס לפי תעודת זהות ועוד. כל פעולות המשרד מבוצעות ברישיון, תוך שימוש במקורות מידע לגיטימיים ובדיוק במידה הנדרשת על מנת להשיג את המידע ולא מעבר לכך. בנוסף לכך, מציע המשרד שירות חקירות כלכליות, במידה ותרצו להמשיך ולחקור את המידע הכלכלי הרלוונטי לחשבון הבנק שאותר, במטרה להרחיב את יריעת המידע שבידיכם.

 

איתור חשבון בנק לפי תעודת זהות

© חקירנט | כל הזכויות שמורות | החברה נוסדה ב-1995 | 20 שנות ניסיון והצלחות בתחום

nafca - branding & web

 © חקירנט | כל הזכויות שמורות

nafca - branding & web