תפריט

חקירות כלכליות

אתם מצויים בסכסוך עם אדם או ארגון שמציב בפניכם דרישות, או לחילופין מתעלם מדרישותיכם אתם, בתואנה כלכלית כלשהי שאין לכם דרך לאמת. זה יכול להיות שותף עסקי לשעבר, גרוש או גרושה, גוף ממשלתי או עסקי המצוי איתכם בסכסוך סביב נכס נדל"ן או קרקע, ואפילו בן משפחה איתו הסתכסכתם סביב זכויות צוואה או ירושה. לחילופין, ייתכן שאתם זקוקים לחקירות כלכליות כדי לקבל מידע על מתחרים, למידע שיסייע לכם בקידום מהלכי גביית חובות מנושים, או מידע על שותפים עסקיים פוטנציאליים.

חקירות כלכליות אזרחיות – משיגים כל סוג של מידע כלכלי

בכל אחד מן המקרים הללו, ביצוע חקירות כלכליות היא הדרך היחידה שעומדת בפניכם לצורך השגת המידע הכלכלי הנדרש לכם. עם המידע שייחשף בפניכם, תוכלו לאמת או להפריך את טענות הצד השני, לקדם מהלכים עסקיים תלויים ועומדים או ליצור תשתית עובדתית שתסייע לכם בקבלת החלטות עסקיות או משפטיות. זה המקום להדגיש, כי שירות חקירות כלכליות המסופק על ידי חקירנט ומשרדי חקירות פרטיים בכלל, הוא שירות אזרחי נפרד לחלוטין מעולם החקירות הכלכליות הפליליות, המבוצעות על ידי גופי חקירה ואכיפה רשמיים כדוגמת להב 433.

יכולות חקירה מתקדמות בכל היקף וברישיון

היקף החקירה הכלכלית הנדרשת, יכול להשתנות מחקירה לחקירה, על פי מאפייני ומושא החקירה הספציפית. לעיתים, יכול תדפיס עו"ש של מושא החקירה, לספק את כל המידע הכלכלי הנדרש ללקוח, ולעיתים יש לצלול אל חקירת עומק רחבה, הכוללת בדיקה מול רשויות מס, בנקים, חברות כרטיסי אשראי, משרדי ממשלה, ביצוע מעקבים וכן הלאה. לרשות החוקר הפרטי עומד סט שלם של כלים מקצועיים, שיטות עבודה וטכנולוגיות מעקב וכריית נתונים, המאפשרים לו להגיע אל מידע כלכלי חסוי, שלא ניתן להגיע אליו אחרת, ובשונה מכל אדם אחר, עושה זאת החוקר הפרטי, ברישיון.

האם אתם זקוקים לשירות חקירות כלכליות, ומתי?

על מנת לקבל החלטה, האם אתם אכן זקוקים לשירות חקירות כלכליות, עליכם לשאול את עצמכם את שתי השאלות הבאות:

  1. עד כמה יכול המידע הכלכלי הדרוש לכם, לפעול לטובתכם?
  2. עד כמה יכול היעדר אותו מידע כלכלי, לפגוע בכם?

 

בכל מקרה בו חשיפת המידע הכלכלי הנדרש, יכולה לשנות עבורכם את פני הדברים בצורה משמעותית, בין שעל ידי מניעת פגיעה אפשרית בכם ובין שעל ידי שינוי הדינמיקה לטובתכם, אתם רוצים לפנות לחקירנט, ואנו נשיג עבורכם את כל המידע הכלכלי הדרוש לכם.

מתי כדאי לפנות? כמה שיותר מוקדם... ככל שתפנו אלינו מהר יותר, כך תוכלו לפתור את ענייניכם בצורה פשוטה, שאלמלא כן, עלולה ללכת ולהסתבך שלא לצורך.

 

חקירות כלכליות

© חקירנט | כל הזכויות שמורות | החברה נוסדה ב-1995 | 20 שנות ניסיון והצלחות בתחום

nafca - branding & web

 © חקירנט | כל הזכויות שמורות

nafca - branding & web